UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordspendyl 10882646
nr 1088 2646
Bordspendyl
1800-tal, höjd: 43 cm
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 6 februari 2017
kl 19:42:57
1.000 kr
1.100 kr